فلکه دوم صادقیه

ترجمه ریز نمره و دیپلم دبیرستان چگونه امکان پذیر است؟

ترجمه ریز نمره و دیپلم دبیرستان

ترجمه ریز نمره و دیپلم دبیرستان

* ترجمه كليه مدارك مقطع متوسطه با مهر و امضاء مدير آموزشگاه مربوطه قابل تأييد است.ترجمه ریز نمره و دیپلم دبیرستان
* ترجمه مدارک و گواهي پايان مقطع متوسطه (سوم) علاوه بر مهر و امضاء مدير آموزشگاه بايد با تأييد آموزش و پرورش منطقه مربوطه برسد.

گرفتن ریز نمرات و دیپلم دبیرستان برای ترجمه —- ترجمه ریز نمره و دیپلم دبیرستان

برای گرفتن ریز نمرات دوره دبیرستان شما اول باید برید دبیرستان و از مسئول بخش رایانه تقاضا می کنید که ریزنمرات چهار ساله* را برای شما صادر کند فقط فراموش نکنید که مدرسه علاوه بر مهر، عکس شما را برروی ریزنمرات بچسباند (همراه خود عکس مناسب ببرید)، بعد از الصاق عکس و زدن مهر دبیرستان باید بروید اداره ناحیه ( منتطفه اموزشی) ، در این جا هم بعد از امضای مسئول تایید مدارک مقطع متوسطه و امضای معاون و مهر اداره ناحیه (منتطقه ) بروید اداره کل آموزش پرورش استان در این اداره هم ابتدا بر روی مدارک و ریزنمراتتون تمبر می چسبانند سپس بعد از امضای مسئول و معاون، مهر اداره را می زنند و تحویل شما برای ترجمه رسمی می دهند. کمی دوندگی داره ولی مانند ریزنمرات دانشگاه اما و اگر ندارد، در ضمن فرهنگیان نیز بسیار مودب محترم و مهربان هستند.

* اگر محل تحصیل پیش دانشگاهی شما با دبیرستانتون یکی نیست باید به همین شیوه یک ریزنمره هم از مدرسه محل تحصیلتون برای مقطع مورد نظر بگیرید و همین مراحل را برای رسمی شدن مدرک انجام دهید.

** مدرک اصل دیپلم و پیش دانشگاهی هم باید بهتر است هم زمان با ریز نمرات به تایید اداره کل برسانید.

***اگر در هنگام مراجعه، دانشجو هستید کارت دانشجویی را همراه خودتون ببرید.

****ریز نمرات شما حتما باید دارای مهر اداره کل باشد تا توسط دارالترجمه ها ترجمه رسمی (مهر قوه قضاییه) شود.

برچسب‌ها: دریافت ریز نمرات دبیرستان، ریز نمرات پیش دانشگاهی، دریافت ریز نمرات پیش دانشگاهی، سوابق تحصیلی، دریافت سوابق تحصیلی، سوابق تحصیلی دبیرستان، ریز نمرات رسمی دبیرستان، ریز نمرات رسمی پیش دانشگاهی، ترجمه رسمی، ترجمه ریز نمرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *