فلکه دوم صادقیه

ترجمه سرفصل دروس سیلابس وزارت علوم و وزارت بهداشت و دانشگاه ازاد

ترجمه سرفصل دروس سیلابس

ترجمه سرفصل دروس سیلابس وزارت علوم و وزارت بهداشت

* ترجمه سرفصل دروس با مهر شوراي عالي برنامه‌ريزي و وزارت علوم، قابل تأييد است.ترجمه سرفصل دورس سیلابس
ترجمه سرفصل دروس دانشگاه آزاد با مهر سازمان مرکزی قابل تأیید است.
ترجمه سرفصل دروس دانشگاه های علوم پزشکی با ارائه گواهی تأیید بلامانع بودن ترجمه قابل تأیید است.
ترجمه سرفصل دورس / سیلابس 

تقاضا برای دریافت سرفصل

جهت دریافت دو گواهی فوق الذکر باید شخصاً یا نماینده شما با در دست داشتن ریز نمرات یا گواهینامه فراغت از تحصیل به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمائید.

تهیه سرفصل

آن دسته از عزیزان هموطن که تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور را دارند، از دانشگاه های مورد نظر درخواست سرفصل یا سیلابس دروس گذرانده آنها در دانشگاه آزاد اسلامی را می نمایند. جهت تهیه سرفصل مورد نظر اقدامات زیر باید انجام گردد:

ابتدا از قسمت سرفصل های سایت، سرفصل رشته مورد نظر خود را انتخاب نمائید و از آن پرینت تهیه فرمائید. بعنوان مثال: دانشجویی که ورودی سال ۸۰ دوره کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر می باشد، مجاز به پرینت سرفصل مصوب سال  ۸۲ نیست؛ بنابراین شما باید سرفصل مصوب حداقل سال ۸۰ یا قبل از آن را تهیه کنید. البته فعلاً فقط آخرین سرفصل های مصوب قرار داده شده است و چنانچه سرفصل مناسب ورودی خود را پیدا ننمودید (یعنی سال ورود شما به دانشگاه قبل از تاریخ تصویب سرفصل های مزبور باشد) باید حضوراً به دفتر سازمان مرکزی جهت تهیه سرفصل مراجعه نمائید.

 -۲تکمیل فرم تقاضای دریافت سرفصل و دریافت کد رهگیری.

 -۳مراجعه به سازمان مرکزی به آدرس تهرانخیابان پاسداران – نیستان نهم – سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی – معاونت آموزشی دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی جهت ممهور نمودن سرفصل ها و دریافت نامه

سرفصل دروس و ترجمه آن یکی از کارهای مهمی است که خیلی از دانشجویانی که می خواهند به خارج از کشور بروند با آن روبه رو می شوند. مسئله اول در این کار گرفتن سرفصل و کار شاق دیگر ترجمه آن است.

معمولاً ترجمه سرفصل هم برای دارالترجمه ها وقت گیر است و هم وقت زیادی از دانشجویان تلف می کند.

ترجمه سرفصل دورس سیلابس ترجمه سیلابس دروس

چون دانشگاه آزاد، وزارت علوم و … فقط متن فارسی سرفصل ها را دارند و ترجمه آن به هیچ عنوان یافت نمیشود، فکر کردم بیاییم جایی در همین سایت ایجاد کنیم که بچه هایی که سرفصل هایشان را ترجمه کرده اند متن آنرا به صورت فایل آپلود کنند تا افراد دیگری هم که به ترجمه های آن احتیاج پیدا می کنند بتوانند از آن استفاده کنند. بدین صورت که دانشجو متن ترجمه شده را روی یک سی دی ریخته و آنرا به دارالترجمه بدهد و فقط بخواهد آنرا برایش مهر و امضاء کرده و به تأیید برساند. در این صورت هزینه ها به کمتر از نصف کاهش می یابد و خود دارالترجمه هم مایل به این کار است.

توجه داشته باشید که در این موارد حتماً از دارالترجمه بخواهید فایل سرفصل را در اختیارتان قرار دهد تا بعداً هم بتوانید از آن استفاده کنید.

البته برای تأیید سرفصل باید کارهای مقدماتی را انجام بدهید که اگر نمی دانید به من بگویید تا در همین تاپیک برایتان بگویم. اما سرفصل کلیه رشته های دانشگاه آزاد را میتوانید از اینجا بگیرید:

سرفصل وزارت علوم
ترجمه سرفصل دانشگاه آزاد
ترجمه سرفصل دانشگاه علمی کاربردی
ترجمه سرفصل وزارت بهداشت

سیلابسهای هر درس یعنی صورت ریز موارد و موضوعاتی که باید طی یک ترم تحصیلی توسط مدرس (استاد) در کلاس تدریس شود. این موارد توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تک تک دروس هر رشته تعیین، تصویب و ابلاغ شده است. یک نسخه (کپی) آن معمولا” در هر دانشگاه و دانشکده یا گروه درسی مربوطه وجود دارد. ولی شما برای دریافت نسخه تأیید شده آن که برای ترجمه لازم است، باید به وزارت علوم و برای دانشگاه آزادیها باید به سازمان مرکزی دانشگاه واقع در پاسداران نیستان نهم مراجعه کنید. ” موفق باشید” ترجمه سرفصل دروس سیلابس

سایتی که  سیلابس ها رو می دهد : http://www.iausep.com/ برید قسمت سر فصل درسها. سیلابس رو باید پرینت بگیرید بعد ببرید دوباره سازمان مرکزی ساختمان آخر قسمت خدمات اداری طبقه اول اتاق ۱۳ . بدهید به منشی تا یک نامه براتون برای وزارت دادگستری تایپ کنند و شما رو معرفی می کنند و مهری هم می دهند که کپی برابر اصل می کند حدودا ۳ ساعت الافی دارد ضمناً باید برید امور فارغ التحصیلان خ پاسداران گلستان ۸ نبش امیر ابراهیمی تا دانشنامه تون مهر تأیید بخورد و ریز نمراتتون هم همینطور باید مهر بخورد، البته من ریز نمراتم مهر داشت (توجه کنید اگه مهر داره این همه راه رو نرید ) اونهم یک روز کار میبره .من اگه نباید نامه برایس دادگستری می گرفتید براتون ۸۰ صفحه رو می تونستم لینک کنم اما میترسم برای ورودی های مختلف  فرق کند .ضمنا نامه زبان فارسی رو هم از طبقه دوم همان سازمان مرکزی اتاق ۱۹ با کپی از مدرک دانشنامه گرفتم

سرفصل دروس وزارت علوم به انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *