فلکه دوم صادقیه

ترجمه ليست بيمه ترجمه گواهی بیمه ترجمه سابقه بیمه

ترجمه ليست بيمه

ترجمه لیست بیمه و  سابقه بیمه و گواهی تامین اجتماعی در دارالترجمه اریاشهر به زبان فرانسه انگلیسی روسی اسپانیایی

 ترجمه ليست بيمه گواهی بیمه و سابقه بیمه در دفاتر ترجمه رسمی تهران

ليست بيمه كاركنان شركتها همراه با برگه پرداخت بيمه يا ممهور به مهر باجه دريافت سازمان تأمين اجتماعی هر کدام از شعبات آن، قابل ترجمه و تأييد است.
ترجمه ليست بيمه :
ليست بيمه شرکت ها  و بنگاهها  درصورتی كه مهر سازمان تأمين اجتماعی را دارا باشد، قابل تأييد است.

ترجمه رسمی سابقه بیمه

در بسیاری از موارد سفارت از مراجعین محترم درخواست می کند تا مدرک  مربوط به سوابق بیمه کاری خود را ترجمه رسمی و به سفارت ارائه دهند. ترجمه رسمی سابقه بیمه و گواهی سابقه بیمه در دارالترجمه اریاشهر  با رعایت تمامی موارد مورد نیاز سفارت صورت می گیرد. افراد می توانند جهت دریافت سابقه بیمه به یکی از مراکز بیمه تامین اجتماعی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است سابقه بیمه به صورت اینترنتی نیز قابل دسترسی است ولی با توجه به اینکه نسخه اینترنتی ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی نمی باشد مشتریان محترم می بایست با مراجعه به مرکز تامین اجتماعی درخواست سابقه بیمه دهند. سابقه بیمه ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی قابل ترجمه رسمی و تایید دادگستری و تایید وزارت امور خارجه می باشد. در بسیاری از موارد افراد در مراکز و شرکت های مختلف کار کرده اند و نگران هستند که همه موارد در سابقه آن ها ذکر نشده باشد. باید توجه داشته باشید که سابقه بیمه ای که توسط سازمان تامین اجتماعی جهت ترجمه رسمی صادر می شود شامل سابقه بیمه تمامی مواردی است که از ابتدا تا تاریخ درخواست شما برای شما ثبت شده است. سابقه بیمه تمامی مراکز به صورت جدولی در یک برگ آورده می شود که شامل نام محل، شماره کارگاه، شماره بیمه، نام و نام خانوادگی فرد، تاریخ شروع و پایان کار و تعداد روز سابقه بیمه می باشد. در انتهای گزارش نیز مجموع تعداد روزی که برای شما سابقه بیمه رد شده است از ابتدا تا کنون آورده شده است.

در برخی موارد افراد دارای سابقه بیمه نمی باشند و فقط دفترچه بیمه تامین اجتماعی دارند. در این صورت برای ترجمه رسمی سابقه بیمه به ناچار تنها می توانند دفترچه بیمه تامین اجتماعی خود را ترجمه کنند و به سفارت ارائه دهند. لازم به ذکر است دفترچه بیمه تامین اجتماعی به تنهایی قابل ترجمه و تایید است. در ارتباط با دفترچه بیمه تنها صفحه اول مشخصات ترجمه می شود و اطلاعات پزشکی فرد در ترجمه آورده نخواهد شد.

در ارتباط با مراکز خصوصی و بانک ها که زیر نظر سازمان تامین اجتماعی نیستند و سابقه بیمه تامین اجتماعی ندارند و سابقه بیمه آن ها در مراکز بیمه ای دیگر ثبت می شود ارائه دفترچه بیمه کفایت می کند و در بسیاری از موارد دفترچه بیمه این افراد نیز قابل ترجمه رسمی و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه می باشد.


در صورت نیاز به نمونه ترجمه شده لیست بیمه و دانلود ترجمه انگلیسی آن به وب سایت www.daroltarjomeh.net مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *