فلکه دوم صادقیه

ترجمه متون تخصصی حقوقی ترجمه حقوق جزا ترجمه حقوق کیفری

ترجمه متون تخصصی حقوقی

ترجمه متون تخصصی حقوقی ترجمه متون حقوق جزا ترجمه مقالات حقوق کیفری ترجمه متن حقوق بین الملل

ترجمه متون حقوقی یکی از حوزه هایی است که نیاز به تخصص بالایی دارد. به طور کلی تمام پروژه های ترجمه تخصصی در دارالترجمه آریاشهر توسط مترجمین متخصص و توانمند انجان می شود.ترجمه متون تخصصی حقوقی

ترجمه متون تخصصی حقوقی ترجمه حقوقی

 

ترجمه تخخصی متون حقوق کارشناسی و تمام گرایش های ارشد همچنین ترجمه تخصصی متون علوم سیاسی کارشناسی و تمام گرایش های ارشد و …

ترجمه تخصصی متون حقوقی شامل : حقوق خصوصی، حقوق جزا، حقوق بین الملل توسط مترجمین زبده و متخصص

دارالترجمه حقوقی تخصصی کارهای ترجمه شما به صورت های مختلف شامل : مقاله ، بروشور ، کتاب و … دریافت و در اسرع وقت ترجمه می نماید.

ترجمه متون تخصصی حقوقی و علوم سیاسی با تایپ رایگان کلیه متون تخصصی و فوق تخصصی حقوق و علوم سیاسی در اسرع وقت توسط کارشناسان ارشد حقوق و علوم سیاسی

ترجمه متون تخصصی حقوقی ترجمه حقوقی
ترجمه تخصصی متن حقوق
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دانشجویان رشته حقوق
بطور حتم همه ما حتی به مقدار کم ، با کاربرد های رشته حقوق در زندگی روزمره مان سرو کار داشتیم.
همانطور که مطلع هستید رشته حقوق شامل گرایشهای مختلفی مانند حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل، حقوق بشر، حقوق مالکیت فکری، حقوق خانواده(معارف اسلامی و حقو ق)، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین الملل، حقوق تجارت اقتصادی بین المللی، حقوق اقتصادی، حقوق مالی-اقتصادی، حقوق کیفری اطفال و نوجوانان، حقوق تجارت الکترونیکی، حقوق فناوریهای زیستی، حقوق ثبت اسناد و املاک، کاداستر در نظام اطلاعاتی ثبت املاک، سردفتری اسناد رسمی می باشد.

رشته حقوق بین الملل یکی از گرایشهای مهم این رشته است و امروزه دانشجویان زیادی در رشته حقوق به سمت این گرایش رفته و در آن تحصیل می نمایند.

مسلما همه دانشجویان رشته حقوق  به منظور انجام تحقیقات، پروژه ها، پژوهشها، سمینارها و کنفرانسهای خود در کلاس درس و یا همایشهای مختلف نیاز دارید تا از نتایج پژوهشهای دیگران در سایر کشورها هم استفاده نمایید و همچنین نتایج پژوهشهای خود را در مجلات ISI، ISC، علمی پژوهشی و غیره درج نمایید. همه این کارها نیاز به تخصص ویژه دارد، چرا که ترجمه تخصصی و درست متون شماست که باعث می شود بدون کمترین اشکالی، مقالات شما در بهترین مجلات دنیا چاپ شوند.

بدین منظور شما عزیزان می توانید برای برگرداندن زبان مقالات خود از فارسی به انگلیسی و بالعکس و همچنین تبدیل آنها به چندین زبان زنده دیگر دنیا، از موسسه دانشجو آنلاین بهره ببرید. این موسسه با دارا بودن تعداد زیادی از نخبگان علم و دانش کشور که در زمینه علمی خودتان تحصیل کرده اند و مهارت ویژه ای در ترجمه تخصصی رشته مد نظر شما دارند، سعی داشته تا کمی از سختی ها و مشکلات مسیر شما را کاهش دهد و یک پشت گرمی خوبی برای شما سروران باشد.

شما سروران حتی می توانید به منظور ترجمه تخصصی کتب، مقالات مورد نیاز برای انجام پایان نامه، مجلات و یا سایر متون تخصصی رشته حقوق و گرایشهای آن، از خدمات موسسه استفاده نمایید. اگر به دنبال ترجمه تخصصی حقوق و گرایشهای آن، با قیمت مناسب، کیفیت بالا، ترجمه تخصصی، آنلاین بودن خدمات، قیمت گذاری سریع و غیره می باشید، درست آمدید و شما هم اکنون می توانید با ثبت سفارش خود در دارالترجمه اریاشهر بسرعت از قیمت ترجمه خود با خبر شوید و کار خود را به ما بسپارید.
در پایان امیدواریم که با تحویل یک ترجمه تخصصی و با کیفیت بالا به شما عزیزان، باعث شویم که علاوه بر رضایت خودتان، آنرا به دوستان خود هم پیشنهاد نمایید و همگی شما سروران از امتیازات موسسه بهره مند شوید.

خدمات ترجمه – ترجمه متون حقوقی و قراردادها

ترجمه متون حقوقی یکی از حوزه هایی می باشد که نیاز به تخصص بالایی دارد. به طور کلی تمام پروژه های ترجمه تخصصی در دارالترجمه اریاشهر توسط دانشجویان دکترا و متخصصین همان رشته انجام می شود. برای ترجمه متون حقوقی نیز از همین رویکرد استفاده می شود. یک تیم مجرب متشکل از دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته های مختلف حقوقی و کارشناسان ارشد حقوق و مکاتبات رسمی مسولیت ترجمه متون حقوقی دارالترجمه اریاشهر را بر عهده دارند. در ترجمه این متون از اصطلاحات تخصصی خاصی که مختص این نوع متن ها می باشد باید استفاده کرد. برای بالا بردن کارآیی و همچنین کیفیت ترجمه متون حقوقی در دارالترجمه اریاشهر موضوعات ترجمه در این بخش به چند دسته تقسیم شده اند که عبارتند ازحقوق بین الملل، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق مالکیت فکری، حقوق خانواده (معارف اسلامی و حقوق)، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین الملل، حقوق تجاری اقتصادی بین المللی، حقوق اقتصادی، حقوق بشـــــــــر، حقوق اجتماعی و حقوق اسلامی است.

در این راستا و دسته بندی متن های حقوقی را به چند دسته تقسیم کرده ایم که شامل قراردادهای رسمی، قراردادهای اعطا و یا گرفتن نمایندگی رسمی، قراردادهای تجاری و مکاتبات اداری رسمی، لایحه های حقوقی، متون مربوط به قوانین تجارت اینترنتی و معاهدات بین المللی می باشند. مترجمين متخصص ما آماده ارائه خدمات با کيفيت بالا در زمينه ترجمه انواع متون حقوقي مي‌باشند. اگر نیاز به ترجمه متون حقوقی خود در کوتاه ترین زمان ممکن دارید، اگر با شرکاي خارجي کار مي‌کنيد و میخواهید مکاتبات خود را به صورت روزانه با آنها انجام دهید میتوانید از ترجمه آنلاین متون حقوقی موسسه استفاده کنید. در این سرویس شما متن مورد نظر برای ترجمه را در موسسه ثبت کرده و سرویس ترجمه فوق سریع و یا ترجمه آنلاین را انتخاب کرده و متن ترجمه شده در کمتر از چند ساعت برای شما ارسال می گردد.

همچنین اگر شرکت شما قصد اعطا و يا گرفتن نمايندگي را دارد، اگر ماهيت کار شما به گونه‌اي است که قراردادهاي مختلفي با شرکتهاي خارجي مي‌بنديد و نياز به ترجمه اين قراردادها، متن ایمیلها و نامه های رسمی را در کوتاهترین زمان ممکن و به زبانهاي مختلف را داريد، متخصصين ترجمه متون حقوقي ما، به طور ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات متنوع به شما مي‌باشند. براي ارائه سفارش خود مي‌توانيد از بخش ارسال سفارش استفاده کنيد.

ترجمه تخصصی کتب حقوقی و مقالات و فایل های صوتی دروس 

ترجمه متون حقوقی یکی از حوزه هایی است که نیاز به تخصص بالایی دارد. به طور کلی تمام پروژه های ترجمه تخصصی در دارالترجمه آریاشهر توسط مترجمین متخصص و توانمند انجان می شود.

ترجمه متون تخصصی حقوقی ترجمه حقوقی

 

در صورت نیاز به سفارش ترجمه متون تخصصی حقوقی با ما تماس بگیرید، تا ضمن استعلام قیمت، نسبت به ثبت سفارش خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

10 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر من میخوام متن حقوقی و فقه رو ترجمه کتم از فارسی به انگلیسی لطفا بفرمایید متن کتاب قانون رو هم ترجمه می فرمایید
    سپاسگزارم

    1. در مورد ترجمه کتاب به عرض می رسانم متن حقوقی و فقهی انجام می دیم اما در مورد کتاب قانون بو علی سینا هم اکنون ترجمه کتاب به فارسی موجود است

  2. متن های من مربوط به حقوق بین الملل است از فارسی به انگلیسی و حدود ۷۰ صفحه زمان و هزینه رو اعلام بفرمایید

    1. ترجمه متون حقوق از فارسی به انگلیسی توسط مترجم متخصص رشته حقوق انجام می شود و هزینه ترجمه هر کلمه ۶۰ تومان و هر صفحه ۱۵۰۰۰ تومان می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *