فلکه دوم صادقیه

ترجمه مدارك آموزشی دوره كاردانی وزارت علوم فنی و حرفه ای

ترجمه مدارك آموزشی دوره کاردانی

ترجمه مدارك آموزشی دوره كاردانی

كليه مدارك آموزشي در مقطع كارداني با تأييد وزارت علوم به آدرس شهرک غرب – خیابان هرمزان – نبش پیروزان جنوبی  قابل ترجمه و تأييد است.
البته مدارک کاردانی زیر مجموعه وزارت بهداشت باید توسط خود وزارت بهداشت تأیید شوند.

مدارک کاردانی مورد نظر در این صفحه شامل مدارک کاردانی مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و کل مجموعه وزارت علوم و پیام نور است، منهای دانشگاه آزاد که دانشگاه آزاد نیز خودش مدارک کاردانی دانشگاه آزاد را تأیید می کند.

 

ترجمه مدارك و ريز نمرات و گواهي کاردانی صادره از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري:

ترجمه دانشنامه مقطع  کاردانی كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان ممهور به مهر معرفي شده وزارت علوم و تحقيقات و فناوري با امضاهاي معرفي شده و مهر قابل قبول آن سازمان (واقع در شهرك غرب، ميدان صنعت، خيابان هرمزان، نبش پيروزان جنوبي، جنب دبيرستان ابوريحان، ساختمان وزارت علوم، اراده فارغ التحصيلان) قابل تاييد است.

 

ترجمه مدارك کاردانی و ريز نمرات و گواهي هاي صادره از دانشگاه پيام نور:

ترجمه دانشنامه مقطع کاردانی  كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان دانشگاه پيام نور ممهور به مهر معرفي شده وزارت علوم و تحقيقات و فناوري با امضاهاي معرفي شده و مهر قابل قبول آن سازمان (واقع در ابتداي جاده لشكرگ، روبروي جاده اوزگل، خيابان نخل، ساختمان داشگاه پيام نور، اداره خدمات آموزشي) قابل تاييد است.

 

ترجمه مدارك فوق دیپلم (کاردانی ) و ريز نمرات و گواهي هاي صادره از وزارت بهداشت:

ترجمه دانشنامه مقطع کاردانی  كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان، مدارك پزشكي، دندان پزشكي، پيرا پزشكي، پرستاري، مامائي و زيرشاخه هاي آن ممهور به مهر برجسته وزارت بهداشت و درمان با امضاهاي معرفي شده آن سازمان (واقع در شهرك غرب، پشت برج ميلاد نور، خيابان سيماي ايران، وزارت بهداشت و درمان، اداره فارغ التحصيلان) قابل تاييد است.

 

ترجمه مدارك کاردانی و ريز نمرات و گواهي هاي صادره از دانشگاه آزاد اسلامي:ترجمه مدارك آموزشی دوره كاردانی

* ترجمه دانشنامه مقطع  کاردانی كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان صادره از دانشگاه آزاد در سراسر ايران بايد به تاييد سازمان مركزي (واقع در خيابان پاسداران، نيستان نهم، سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي، اداره فارغ التحصيلي) با مهر و امضاهاي معرفي شده آن سازمان قابل تاييد است.

ترجمه مدارك آموزشی دوره كاردانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *