فلکه دوم صادقیه

ترجمه مدارك و ريز نمرات دانشگاهی سراسری دانشگاه ازاد پیام نور شبانه

ترجمه مدارك و ريز نمرات دانشگاهی
ترجمه مدارك و ريزنمرات و دانشنامه های  دانشگاه آزاد  ترجمه مدارك و ريز نمرات دانشگاهی


ترجمه دانشنامه مقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان صادره از دانشگاه آزاد در سراسر ايران بايد به تأييد سازمان مركزي (واقع در خيابان پاسداران، گلستان هشتم، سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي، اداره فارغ التحصيلي) با مهر و امضاهاي معرفي شده آن سازمان قابل تأييد است.
ترجمه مدارك و ريز نمرات دانشگاهی
ترجمه مدارك و ريز نمرات و گواهی های صادره از  دانشگاه پيام نور

ترجمه دانشنامه مقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان دانشگاه پيام نور ممهور به مهر معرفي شده وزارت علوم و تحقيقات و فناوري با امضاهاي معرفي شده و مهر قابل قبول آن سازمان (واقع در ابتداي جاده لشكرگ، روبروي جاده اوزگل، خيابان نخل، ساختمان داشگاه پيام نور، اداره خدمات آموزشي)  قابل تأييد است.

ترجمه مدارك و ريز نمرات  وزارت علوم
ترجمه دانشنامه مقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان ممهور به مهر معرفي شده وزارت علوم و تحقيقات و فناوري با امضاهاي معرفي شده و مهر قابل قبول آن سازمان (واقع در شهرك غرب، ميدان صنعت، خيابان هرمزان، نبش پيروزان جنوبي، جنب دبيرستان ابوريحان، ساختمان وزارت علوم، اراده فارغ التحصيلان)  قابل تأييد است.

ترجمه مدارک ، ريز نمرات و گواهي از  وزارت بهداشت
ترجمه دانشنامه مقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا و ريز نمرات فارغ‌التحصيلان، مدارك پزشكي، دندان پزشكي، پيرا پزشكي، پرستاري، مامائي و زيرشاخه هاي آن ممهور به مهر برجسته وزارت بهداشت و درمان با امضاهاي معرفي شده آن سازمان (واقع در شهرك غرب، پشت برج ميلاد نور، خيابان سيماي ايران، وزارت بهداشت و درمان، اداره فارغ التحصيلان) قابل تأييد است. جهت دریافت نمونه ترجمه ریزنمرات و دانشنامه و دانلود ترجمه انگلیسی آن به وب سایت daroltarjomeh.net مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *