فلکه دوم صادقیه

ترجمه مدرک پيش دانشگاهی و ریزنمره چی نیاز دارد؟

ترجمه مدرک پيش دانشگاهی

ترجمه مدرک پيش دانشگاهی

كليه گواهيها و ريز نمرات مقطع پيش دانشگاهي بايد به تأييد آموزشگاه و آموزش و پرورش منطقه مربوطه برسد. فقط  در این صورت گواهی و ریز نمره مقطع پیش دانشگاهی قابل ترجمه است.

گرفتن ریز نمرات پیش دانشگاهی و مدرک پیش دانشگاهی برای ترجمه

برای گرفتن ریز نمرات پیش دانشگاهی دوره دبیرستان شما اول باید برید دبیرستان و از مسئول بخش رایانه تقاضا می کنید که ریزنمرات چهار ساله* را برای شما صادر کند فقط فراموش نکنید که مدرسه علاوه بر مهر، عکس شما را برروی ریزنمرات بچسباند (همراه خود عکس مناسب ببرید)، بعد از الصاق عکس و زدن مهر دبیرستان باید بروید اداره ناحیه ( منتطفه اموزشی) ، در این جا هم بعد از امضای مسئول تایید مدارک مقطع متوسطه و امضای معاون و مهر اداره ناحیه (منتطقه ) بروید اداره کل آموزش پرورش استان در این اداره هم ابتدا بر روی مدارک و ریزنمراتتون تمبر می چسبانند سپس بعد از امضای مسئول و معاون، مهر اداره را می زنند و تحویل شما برای ترجمه رسمی می دهند. کمی دوندگی داره ولی مانند ریزنمرات دانشگاه اما و اگر ندارد، در ضمن فرهنگیان نیز بسیار مودب محترم و مهربان هستند.

* اگر محل تحصیل مدرک پیش دانشگاهی شما با دبیرستانتون یکی نیست باید به همین شیوه یک ریزنمره هم از مدرسه محل تحصیلتون برای مقطع مورد نظر بگیرید و همین مراحل را برای رسمی شدن مدرک انجام دهید.

** مدرک اصل دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی هم باید بهتر است هم زمان با ریز نمرات پیش دانشگاهی به تایید اداره کل برسانید.

***اگر در هنگام مراجعه، دانشجو هستید کارت دانشجویی را همراه خودتون ببرید.

****ریز نمرات پیش دانشگاهی شما حتما باید دارای مهر اداره کل باشد تا توسط دارالترجمه ها ترجمه رسمی (مهر قوه قضاییه) شود.

برچسب‌ها: دریافت ریز نمرات پیش دانشگاهی دبیرستان، ریز نمرات پیش دانشگاهی مدرک پیش دانشگاهی، دریافت ریز نمرات پیش دانشگاهی مدرک پیش دانشگاهی، سوابق تحصیلی، دریافت سوابق تحصیلی، سوابق تحصیلی دبیرستان، ریز نمرات پیش دانشگاهی رسمی دبیرستان، ریز نمرات پیش دانشگاهی رسمی مدرک پیش دانشگاهی، ترجمه رسمی، ترجمه ریز نمرات پیش دانشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *