فلکه دوم صادقیه

دارالترجمه رسمی سفارت فرانسه

دارالترجمه رسمی سفارت فرانسه

دارالترجمه رسمی سفارت فرانسه

دارالترجمه رسمی سفارت فرانسه ترجمه زبان فرانسه

از آنجایی که کشورمان در زمینه­ های مختلفی به ویژه در ارتباط با خودروسازی با فرانسه رابطه تنگاتنگی دارد و همچنین در زمینه­ های علمی، همانند تحصیل دانشجویان کشورمان در سطوح عالی در فرانسه دارای تبادلات علمی نیز می­ باشد و خیلی از روابط دیگر که بین ایران و فرانسه وجود دارد، بنابراین نیاز است تا دانشجویان زیادی در کشورمان به تحصیل زبان فرانسه بپردازند تا تبادلات در زمینه­ های مختلف در این دو کشور با سرعت بیشتری صورت گیرد

فرانسه یکی از کشورهای صنعتی و پیشرفته دنیاست و در بسیاری از صنایع مانند خودروسازی، حرفی برای گفتن در دنیا دارد. زبان فرانسه در کشورمان در دانشگاههای مختلفی تدریس می­ شود.

تجار و بازرگانان به منظور تبلیغ محصولات خود برای صادرات به کشور فرانسه و یا کشورهای فرانسه زبان، نیاز دارند تا تبلیغات خود را به زبان فرانسه برگردانند و یا به منظور واردات از فرانسه به ایران، تبلیغات مربوط به محصولات وارداتی خود را از زبان فرانسه به فارسی برگردانند که این مسئله نیاز به مترجمین متخصص و ماهر در این زمینه دارد.

دانشجویان و اساتید نیز به منظور ترجمه کتاب، مقاله و یا منابعی که به زبان فرانسه باشد، نیاز به مترجم دارند. بدین منظور دارالترجمهاریاشهر بر آن شد تا با تشکیل یک مجموعه کاملاً تخصصی، بهترین ترجمه زبان فرانسه به فارسی و یا ترجمه زبان فارسی به فرانسه را در اختیار شما قرار دهد.

اگر شما به دنبال ترجمه فوری، ارزان، روان و سلیس، آنلاین، اینترنتی و با قیمت مناسب و کیفیت بالا در ارتباط با زبان فرانسه هستید، اریاشهر ترجمه مورد نظرتان، در اختیار شما قرار خواهد داد

دارالترجمه رسمی سفارت فرانسه

ترجمه فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

چند دلیل خوب برای فرا گیری زبان فرانسوی و ترجمه فرانسوی متون

تکلم به زبان فرانسوی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در فرانسه است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. با اینحال توجه داشته باشید: عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل شکست دانشجویان خارجی دراین کشور است به ویژه در رشته های علوم انسانی و حقوق.

زبانی که در سراسر جهان به آن تکلم می شود

بیش از ۲۶۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسوی مکالمه روزمره می کنند.زبان فرانسوی پس از زبان انگلیسی بالاترین آمار طرفدار را میان زبان آموزان دارد. زبان فرانسوی همه ساله به بیش از ۷۵۰۰۰۰ نفر آموزش داده می شود.

زبان دیگر روابط بین الملل

زبان فرانسوی در عین حال زبان کار و زبان رسمی در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک یا صلیب سرخ بین المللی نیز می باشد.

ارسال کار ترجمه فارسی به فرانسه و فرانسه به فارسی

ترجمه فرانسوی

زبان فرانسه به همراه زبان انگلیسی، دو زبان اصلی و کاری در سازمان ملل و اتحادیه اروپا می باشند. این زبان هم چنین یکی از زبان های کلیدی برای رشته هایی هم چون حقوق، دیپلماسی, تجارت ، حمل و نقل و زبان بین المللی به حساب می‌‌آید.

زبان فرانسه از نظر ادبیات و ساختار گرامر بندی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که در کمتر زبانی دیده می شود. زبان فرانسه در اثر ایجاد استثناهایی در صرف افعال و جمع کلمات و قواعد تلفظ و نگارش، که به دست اساتید فن این زبان اعمال شده است، این زبان را، به یکی از هارمونیک ترین و آهنگین ترین زبان های دنیا تبدیل کرده است.

 

دارالترجمه مورد تایید سفارت فرانسه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *