فلکه دوم صادقیه

دارالترجمه سفارت اسپانیا

دارالترجمه سفارت اسپانیا

دارالترجمه سفارت اسپانیا در تهران و دارالترجمه مورد تایید سفارت اسپانیا در ایران و تهران

مترجمین مورد تایید سفارت اسپانیا و دیگر کشورهای اسپانیولی زبان در تهران و ایران

شما مشتری و مراجع گرامی که در جستجوی دارالترجمه یا دفتر ترجمه رسمی اسپانیایی به عبارتی به دنبال دارالترجمه سفارت اسپانیا (دارالترجمه مورد تایید سفارت اسپانیا) می گردید به دفتر ترجمه رسمی آریاشهر در فلکه (فلکه دوم صادقیه ) اریاشهر خوش امدید . ما ترجمه اسپانیایی شما را سریعا انجام داده و به تایید سفارت اسپانیا در تهران می رسانیم . مترجم و دارالترجمه ما دارالترجمه مورد تایید سفارت اسپانیا است .منتظر تماس شما هستیم.

دارالترجمه رسمی اریاشهر به عنوان با سابقه ترین مرکز ترجمه رسمی مدارک زیر نظر قوه قضاییه مفتخر است تا بهترین خدمات ترجمه را در اسرع وقت به صورت فوری و با مناسب ترین قیمت و ارائه بالاترین سطح از خدمات به شما هم میهنان عزیز در سراسر دنیا ارائه نماید.

 

خدمات ما شامل موارد زیر است:

ترجمه رسمی کلیه مدارک به زبان اسپانیایی با تایید دادگستری، وزارت امورخارجه و سفارت:

ترجمه اسپانیایی شناسنامه، سند ازدواج، کارت پایان خدمت، گواهینامه، کارت ملی، سند ملک، سند ماشین، کارشناسی ملک، پرینت بانکی، صورت حساب بانکی، دانشنامه، ریزنمرات، گواهی دوره، گواهی سمینار، گواهی ارائه مقاله، حکم های قهرمانی، تقدیرنامه، فیش حقوق، حکم، قراردادهای خصوصی و دولتی، قراردادهای نفتی، سرفصل دروس، روزنامه رسمی، اساسنامه، شرکت نامه، گواهی ها و سوابق کاری و …….به صورت رسمی به زبان اسپانیولی

این دارالترجمه هم چنین این امکان را برای شهرستانی های عزیز فراهم می آورد تا با ارسال مدارک خود از طریق پست بتوانند دسترسی کامل به خدمات این موسسه داشته باشند. لازم به ذکر است مدارک پس از اتمام مراحل ترجمه دوباره از طریق پست به صورت برای شما ارسال می گردد.

بسیاری از مشتریان ما در خارج از کشور ساکن هستند. این دسته از هم وطنان نیز می توانند از خدمات ما چه از طریق پست و چه از طریق ایمیل استفاده نمایند. شما هم میهنان عزیز می توانید سوالات خود را در این رابطه از طریق ایمیل دفتر و یا وایبر دارالترجمه مطرح نمایید

 

در صورت نیاز به خدمات دارالترجمه سفارت اسپانیا، با ما تماس بگیرید تا ضمن استعلام قیمت نسبت به ثبت سفارش خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

6 پاسخ

  1. چند برگ ترجمه زبان اسپانیایی برای سفارت اسپانیا نیاز دارم آیا شما ترجمه اسپانیولی رسمی رو به تایید سفارت هم می رسانید؟

    1. هم ترجمه رسمی زبان اسپانیایی انجام میدیم و هم تاییدیه ترجمه رسمی اسپانیولی رو از سفارت اسپانیا می گیریم

  2. آیا دارالترجمه آریا شهر تایید سفارت آلمان و سفارت اتریش رو می گیرند
    و در صورت مثبت بودن جواب چقدر زمان جهت تایید سفارت لازم است

  3. با سلام
    چند مدرک برای سفارت اسپانیا دارم که نیاز به ترجمه دارم لطفا راهنمایی بفرمایید به جه ادرسی بیاورم متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *