فلکه دوم صادقیه

دارالترجمه رسمی آنلاین دارالترجمه آریا شهر سرویس ترجمه آنلاین

سرویس ترجمه آنلاین

سرویس ترجمه آنلاین دارالترجمه رسمی آنلاین

برای استفاده از سرویس های آنلاین مرکز ترجمه آریا شهر بایستی مطابق راهنمای زیر عمل نمایید :

 

فایل خود را که حاوی متن مورد نظر شما می باشد ، به ایمیل دارالترجمه آریا شهر ارسال نمایید . آدرس پست الکترونیکی مرکز ترجمه آنلاین آریا شهر  a.tarjomeh@yahoo.com می باشد . می بایست سریعاً فایل خود را به ایمیل مرکز ارسال نمایید تا سفارش شما مورد رسیدگی قرار گرفته و مراحل مورد نیاز برای آغاز ترجمه متن شما به سرعت طی شود .
پس از مدت بسیار کوتاهی (معمولا مابین ۵ الی ۲۰ دقیقه) به ایمیل شما اطلاع داده می شود . شما می بایست فاکتور را دانلود نموده و آن را مطالعه نمایید . در فاکتور اطلاعات کاملی در مورد  تعداد کلمات و یا صفحه ارسالی ،‌ هزینه ترجمه ،‌ تاریخ و ساعت تحویل متن ترجمه شده و اطلاعات تماس و اطلاعات مربوط به حساب بانکی دارالترجمه آنلاین ترجمه آریا شهر موجود می باشد .
شما می بایست پس از مطالعه فاکتور و درج اطلاعات خواسته شده  در جدول مربوط به اطلاعات تماس مشتری ، فایل word را ذخیره نموده و برای ما ارسال نمایید . این کار از نظر امنیتی بسیار مهم می باشد . بسیاری از سیستم های آنلاین از ایمیل به عنوان تنها مدرک و گواه شناسایی کاربر استفاده می نمایند . بنابراین ، سفارش شما تنها زمانی انجام می شود که شما فاکتور را تکمیل نموده و برای ما به ایمیل a.tarjomeh@yahoo.com ارسال نمایید .
۴۴۰۶۵۸۵۷  و  ۴۴۹۵۶۵۹۱  و  ۴۴۹۵۶۵۹۰  و  ۴۴۹۵۶۶۰۱
پس از دریافت فاکتور تکمیل شده از سوی مشتری ، کار ترجمه متن آغاز می شود و متن در تاریخ و ساعت مقرر به ایمیل مشتری ارسال می گردد .

 

ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه اورژانسی ، ترجمه تجاری بین المللی

سرویس ترجمه آنلاین

مرکز ترجمه آریا شهر ،  به عنوان یکی از فعال ترین و معتبرترین مراکز ترجمه آنلاین در کشور با ارائه سرویس های ترجمه شبانه روزی انگلیسی به فارسی آنلاین ، ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین ، سرویس ترجمه اورژانسی (ترجمه خیلی فوری) و سرویس ترجمه تجاری – بین المللی پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از مخاطبان سرویس ترجمه می باشد .  سرویس های  ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی ، سرویس ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی ، سرویس ترجمه آنلاین اورژانسی (ترجمه خیلی فوری) و سرویس ترجمه تجاری (ترجمه بین المللی – اداری ، رسمی ، شرکتی ) مخاطبان بسیاری دارد و طیف وسیعی از مخاطبان این سرویس مایلند تا از سرویس های ترجمه آنلاین و شبانه روزی استفاده نمایند . تحویل متن ترجمه شده در تاریخ مقرر ، سرعت بالا در ترجمه متون ، کیفیت بالای متن ترجمه شده ،‌ اعتبار مرکز ترجمه ، تایپ رایگان متن ترجمه ، ویرایش رایگان و کنترل نهایی محتوای ترجمه شده از جمله ویژگی های مهم سرویس های ترجمه آنلاین مرکز ترجمه آریا شهر می باشد . گروه کثیری از مخاطبان سرویس ترجمه عبارت است از دانشجویان ،‌ اساتید دانشگاه ،‌ نویسندگان ، انتشارات ، اصحاب رسانه ،‌ خبرنگاران داخلی و خارجی ، شرکت های معظم داخلی و خارجی ،‌ محققان مستقل ،‌ برنامه نویسان کامپیوتری ، مهندسان اینترنت ، کانون های تبلیغاتی و … ، که سطح انتظار بالایی از خدمات ترجمه دارالترجمه آریاشهر دارند و پاسخگویی مطلوب به تمامی نیازها و جلب رضایت ۹۹ درصدی از مهم ترین فاکتورهای عملیاتی مرکز ترجمه آریا شهر می باشد .

به دلیل بین المللی بودن زبان انگلیسی و کاربرد بسیار وسیع این زبان در تمامی زمینه های اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و … دست یابی دقیق و معتبر به منابع و توانایی برقراری ارتباط با طرف های خارجی به گونه ای شایسته و بایسته نیازمند بهره گیری از فنون و تجربه بالا در زمینه های مرتبط می باشد . مرکز ترجمه آریا شهر نیز با هدف آسان نمودن دست یابی به خواسته های سروران والام مقام ، سرویس های ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی ،‌ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی و ترجمه آنلاین اورژانسی (ترجمه فوری) را به صورت شبانه روزی و با تعرفه ای بسیار اقتصادی و کیفیتی مطلوب برای تمامی مخاطبان گرامی سرویس ترجمه ارائه می دهد . شکی نیست که وجود چنین مرکزی پاسخگوی مناسب طیف وسیعی از نیازهای مخاطبان سرویس ترجمه می باشد .

کاربر گرامی موظف است مطابق راهنمای استفاده از سرویس ترجمه عمل نماید تا در کمترین زمان ممکن به سفارش ترجمه وی رسیدگی شده و ترجمه وی در تاریخ مورد نظر از طریق ایمیل به صورت تایپ شده برای او ارسال شود . مترجمین مرکز ترجمه آریا شهر ، همگی نیروهایی دانشگاهی بوده و از تجربه فنی بالایی در ترجمه متون برخوردارند . برای فعالیت در مرکز ترجمه آریاشهر از یک مترجم انتظارات زیادی داریم و این مسأله نیز به دلیل وسعت فعالیت و سنگین بودن بار مسئولیت می باشد . مرکز ترجمه آریا شهر ، به عنوان سرویس دهنده ای سراسری و شبانه روزی ، نمی تواند مرتکب کوچک ترین سهوها شود . بدین دلیل مترجمین این مرکز نیز بایستی از سطح فنی و علمی بالایی برخوردار باشند تا جوابگوی خیل عظیمی از سفارشات باشند .

مرکز ترجمه آریا شهر ،‌ یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین ارائه دهنده های سرویس ترجمه آنلاین می باشد . عمده فعالیت بخش ترجمه غیر رسمی مرکز ترجمه آریا شهر حول ارائه سرویس های ترجمه آنلاین و فوری انگلیسی به فارسی ،‌ ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه اورژانسی (ترجمه خیلی فوری) و ترجمه تجاری (ترجمه بین المللی) می باشد . مرکز ترجمه آریا شهر ، به عنوان مرکزی آنلاین از ساعت ۹ صبح الی ۷ شب دایر می باشد و در طول این بازه زمانی ، جوابگوی تمامی درخواست های مرتبط با سرویس ترجمه می باشد .  عمده مخاطبان سرویس ترجمه ، مرکز ترجمه آریا شهر شامل موارد زیر می باشد :

دانشجویان فنی و غیر فنی
اساتید دانشگاهی (فنی و غیر فنی)
شرکت های داخلی و خارجی
اصحاب فرهنگ و رسانه
مؤسسات انتشاراتی
نویسندگان و خوانندگان کتاب
تجار دارای فعالیت تجاری محدود
وبمسترهای داخلی و خارجی
و … !

سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی و سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی ، مرکز ترجمه آریا شهر ، به عنوان خدماتی ارزنده و بسیار با اهمیت از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد و کانون توجه بسیاری از مشتریان می باشد. سرویس ترجمه اورژانسی (ترجمه فوری) بیشتر باب طبع دانشجویان می باشد. به دلیل افزایش تعامل افراد با منابع و افراد خارجی ،‌ استفاده از زبان انگلیسی امری بسیار مهم و کلیدی در کسب نتیجه مورد نظر می باشد و به همین دلیل نیز مرکز ترجمه آریا شهر به صورتی کاملا حرفه ای و سازماندهی شده ،‌ با فراهم نمودن شرایط مورد نیاز ، سرویس های ترجمه انگلیسی به فارسی ،‌ ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فوری و اورژانسی را راه اندازی نموده است تا علاوه بر پاسخگویی به نیازهای طیف وسیعی از مخاطبان داخلی ،‌ با افزایش سطح پرستیژ کاری و تعامل با مراکز خارجی ‌، وسعت فعالیت خود را فراتر از حالت کنونی افزایش داده و در زمره مراکز آنلاین بین المللی باشد . ترجمه ، امری بسیار دشوار بوده و برای ترجمه یک متن بایستی مراحل زیر به درستی طی گردد تا ماحصل تلاش یک گروه از کیفیتی مطلوب برخوردار باشد و رضایت مخاطب سرویس را به میزان حداکثری جلب نماید :

طبقه بندی موضوعی متن
انتخاب مترجم مناسب و متخصص در رابطه با نوع متن
تایپ سریع و صحیح متن ترجمه شده
ویرایش محتوایی دقیق و منطبق بر متن اصلی
بازبینی نهایی و غلط یابی املایی محتمل

تمامی مترجمان مرکز ترجمه آریا شهر ،‌ گروهی متخصص و گلچین شده از میان تعداد بسیاری مترجم می باشند که توانایی های علمی و فنی قابل قبولی را دارا می باشند و از تجارب فنی و علمی ارزشمندی در زمینه ترجمه در حوزه های تخصصی برخوردارند . از مهم ترین مزیت های سرویس ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی ،‌ ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فوری به اختصار می توان به موارد زیر اشاره نمود ‌ :

عدم استفاده از فرمول های محاسبه هزینه غیر منطقی
عدم نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان و هزینه
تحویل متن با کیفیت مطلوب و به صورت تایپ شده
تحویل متن ترجمه در مدت زمانی بسیار کوتاه
۴۸ ساعت گارانتی تصحیح و بازبینی
۱۰ روز پشتیبانی دیتا – ارسال مجدد متن ترجمه شده
بهره گیری از مترجمان زبده دانشگاهی
تعیین نازل ترین تعرفه خدماتی در کشور
ارسال متن ترجمه شده به ایمیل مشتری
امکان پیگیری شبانه روزی مراحل ترجمه
برخورداری از طرح های تخفیف وی‍ژه
و بسیاری دیگر  …!

امیدواریم شما کاربر گرامی نیز با انتخابی صحیح ،‌ علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ،‌ به دور از هرگونه دغدغه فکری ،‌ ترجمه ای با کیفیت عالی را دریافت نمایید . برای آشنایی بیشتر با مرکز ترجمه آریا شهر و استفاده از سرویس های متنوع ترجمه مرکز ترجمه آنلاین آریا شهر از بخش های مختلف وب سایت ترجمه آنلاین آریا شهر بازدید نمایید .

دارالترجمه آریاشهر براي اشخاصي كه فرصت كمي دارند و در كار ترجمه خود عجله دارند ،
امكان ويژه اي را در اين سايت در نظر گرفته است .
شما مي توانيد در اين قسمت از سايت فايل متن خود را به هر زباني از قبيل: انگليسي، عربي، فرانسه، آلماني، روسي، کردی، تركي استانبولي، تركي آذربايجاني، اسپانيولي، چینی و… براي ما ارسال كنيد .
فايل شما توسط دارالترجمه بررسي و نرخ آن اعلام مي گردد .
كافي است مبلغ ترجمه را به حساب دارالترجمه واريز و فايل تايپ شده ترجمه خود را با ايميل دريافت كنيد .
ضمناً برگه ي تايپ شده و پرينت شده متن ترجمه شده ي شما نيز با پيك خدمتتان ارسال مي شود .
استفاده از ايميل براي سرعت بخشيدن رساندن نتيجه به دست شماست .

توجه داشته باشيد در اين روش تحويل كار شما بسيار زودتر از حالت معمول و ساير دالترجمه ها انجام خواهد پذيرفت .

چنانچه به فايل متن خود دسترسي نداريد فايل متن خود را براي ما با پيك ارسال كنيد .
دارالترجمه آریاشهر بيشترين ساعت خدمات دهي را داراست از ۹ صبح الي ۷ عصر
و در كمترين زمان ممكن برگه تايپ شده آماده را در محل خود دريافت خواهيد نمود .

دارالترجمه رسمي آریاشهر ارائه كننده خدمات نوين و سريع ترجمه نه تنها در سطح کشور بلكه به سراسر جهان

بویژه در خدمت آن عزیزانی است که در خارج کشور دسترسی کمتری به امکانات ترجمه به فارسی و بالعکس را دارند .
در هر جای دنیا که هستید  میتوانید با ایمیل یا با تلفن با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *